Yhteystiedot:

Meriva sr, Karjalahdenkatu 18, 94600 Kemi

Hallinto

Hilkka Halonen, toimitusjohtaja                                        Eija Kujanpää, henkilöstöpäällikkö
Valtakatu 11-13, 94100 Kemi                                           Valtakatu 27 - 29, 94100 Kemi
p. 040 5663 447                                                               p. 040 7399 302
hilkka.halonen@meriva.com                                           eija.kujanpaa@meriva.com

Työyksiköt

Meriva Auto ja Metalli                                               
Asentajankatu 11, 94600 Kemi                                           
p. 040 3556 953 / 0400 696 873                                   
metalli@meriva.com                                                     
Avoinna ma - pe klo 08:00 - 16:00                                

Meriva Pesula
Karjalahdenkatu 18, 94600 Kemi
p. 040 3557 073
pesula@meriva.com
Avoinna ma - pe klo 08:00 - 16:00 

Goodwill Kemi
Valtakatu 27 - 29, 94100 KEMI
p. 0400 565 347
Avoinna ma-pe, klo 09:00 - 17:00

Meriva Kotipalvelu ja Kuljetus
Valtakatu 27 -29, 94100 Kemi
p. 040 3557 197
monitarmo@meriva.com
Puhelinaika klo 08:00 - 12:00

Meriva Kierrätys ja kierrätystavaroiden vastaanotto
Oklaholmankatu 2, 94700 Kemi

p. 040 3557 925
monitarmo_syvakangas@meriva.com

Avoinna ma – pe, klo 08:00 – 17:00
 

Tuotanto, alihankinta ja markkinointi

Tero Holland, tuotantovastaava
Karjalahdenkatu 18, 94600 Kemi
p. 040 5707 599
tero.holland@meriva.com

Yksilövalmennus

Raisa Helin, johtava yksilövalmentaja                               Jukka Korhonen, yksilövalmentaja
Valtakatu 11 - 13, 94100 Kemi                                           Valtakatu 11 - 13, 94100 Kemi
p. 040 7284 572                                                                 p. 040 4871 215
raisa.helin@meriva.com                                                    jukka.korhonen@meriva.com

Saana Katainen, yksilövalmentaja                                    Merja Kujala, yksilövalmentaja / nuoret
Valtakatu 11 - 13, 94100 Kemi                                          Valtakatu 11 - 13, 94100 Kemi
p. 040 5612 975                                                                p. 040 7399 301 
saana.katainen@meriva.com                                           merja.kujala@meriva.com

Satu Herlevi, ryhmä- ja yksilövalmentaja / kuntouttava työtoiminta
Valtakatu 11 -13, 94100 Kemi
p. 040 8655 273
satu.herlevi@meriva.com

Hankkeet

Anna Mikkola, koulutusvalmentaja Sujuva - Maahanmuutajan koulutuspolku Lapissa -hanke
Valtakatu 11 - 13, 94100 Kemi
p. 040 6354 867
anna.mikkola@meriva.com

Riikka Vuoristo, Kemikammari                                         Juha Tulkki, sijainen
Keskuspuistokatu 1, 94100 Kemi                                     p. 040 3590 658
p. 040 3590 658                                                               juha.tulkki@meriva.com
riikka.vuoristo@meriva.com

Susanna Ukonaho, Kemikammari                                   
Keskuspuistokatu 1, 94100 Kemi                                   
p. 040 1457 005                                                              
susanna.ukonaho@meriva.com

Mikko Raappana, SOKU -hanke
Valtakatu 11 - 13, 94100 Kemi
p. 040 7017 785

mikko.raappana@meriva.com

Nuorten Palvelut

Merja Kujala, yksilövalmentaja / nuoret
Valtakatu 11 - 13, 94100 Kemi

p. 040 7399 301
merja.kujala@meriva.com

Outi Hedemäki, hankekoordinaattori / Pohjoisen-Suomen ALU-koordinaattori
Valtakatu 11 - 13, 94100 Kemi
p. 040 5432 696
outi.hedemaki@meriva.com

https://www.tpy.fi/alu/lappi/

http://www.lanuti.fi/Nuorisotyon-ammattilaiset-etusivu/Lapin-nuorten-tyopajatoiminta

Facebook: Pohjoisen-Suomen ALU-koordinaattori Outi

Instagram: ALU-koordinaattori Outi

 

  Tulostettava kartta tästä linkistä