Yhteystiedot

Meriva sr

Meriva sr, Karjalahdenkatu 18, 94600 Kemi
* Henkilöiden ja työyksiköiden alla olevat osoitteet ovat käyntiosoitteita*

Hallinto

Hilkka Halonen

toimitusjohtaja
Valtakatu 11-13, 94100 Kemi
p. 040 5663 447
hilkka.halonen@meriva.com

Eija Kujanpää

henkilöstöpäällikkö
Valtakatu 27 – 29, 94100 Kemi
p. 040 7399 302
eija.kujanpaa@meriva.com

Toimipisteiden sijainnit

Työyksiköt

Meriva Auto ja Metalli

Karjalahdenkatu 20, 94600 Kemi
p. 040 3556 953 / 0400 696 873
metalli@meriva.com
Avoinna ma – pe klo 08:00 – 16:00

Meriva Pesula

Karjalahdenkatu 18, 94600 Kemi
p. 040 3557 073
pesula@meriva.com
Avoinna ma – pe klo 08:00 – 16:00

Goodwill Kemi

Valtakatu 27 – 29, 94100 KEMI
p. 0400 565 347
Avoinna ma-pe, klo 09:00 – 17:00

Meriva Kotipalvelu ja Kuljetus

Valtakatu 27 -29, 94100 Kemi
p. 040 3557 197
monitarmo@meriva.com
Puhelinaika klo 08:00 – 12:00

Meriva Kierrätys ja kierrätystavaroiden vastaanotto

Oklaholmankatu 2, 94700 Kemi
p. 040 3557 925
monitarmo_syvakangas@meriva.com
Avoinna ma – pe, klo 08:00 – 17:00

Meriva Mediapaja

Valtakatu 11-13, 94100 Kemi
p. 040 6886 192
Avoinna ma-pe, klo 08:00 – 16:00

Tuotanto, alihankinta ja markkinointi

Tero Holland, tuotantovastaava
Karjalahdenkatu 18, 94600 Kemi
p. 040 5707 599
tero.holland@meriva.com

Yksilövalmennus

Raisa Helin

johtava yksilövalmentaja
Valtakatu 11 – 13, 94100 Kemi
p. 040 7284 572
raisa.helin@meriva.com

Jukka Korhonen

yksilövalmentaja
Valtakatu 11 – 13, 94100 Kemi
p. 040 4871 215
jukka.korhonen@meriva.com

Merja Kujala

yksilövalmentaja / nuoret
Valtakatu 11 – 13, 94100 Kemi
p. 040 7399 301
merja.kujala@meriva.com

Satu Herlevi

ryhmä- ja yksilövalmentaja / kuntouttava työtoiminta, NUOTTI-valmentaja, projektityöntekijä KUPO-hanke (20.4-31.12.2020)
Valtakatu 11 -13, 94100 Kemi
p. 040 8655 273
satu.herlevi@meriva.com

Hankkeet

Riikka Vuoristo

Kemikammari

Keskuspuistokatu 1, 94100 Kemi
p. 040 3590 658
riikka.vuoristo@meriva.com

Susanna Ukonaho

Kemikammari

Keskuspuistokatu 1, 94100 Kemi
p. 040 1457 005
susanna.ukonaho@meriva.com

Nina Kukkonen

Yhdessä etänä -hanke

Valtakatu 11 – 13, 94100 Kemi
p. 040 5457 299
nina.kukkonen@meriva.com

Nuorten Palvelut

Merja Kujala

yksilövalmentaja / nuoret

Valtakatu 11 – 13, 94100 Kemi
p. 040 7399 301
merja.kujala@meriva.com

Outi Hedemäki

hankekoordinaattori KUPO-hanke ja nuorten työpaja/ Lapin ALU-koordinaattori

Valtakatu 11 – 13, 94100 Kemi
p. 040 5432 696
outi.hedemaki@meriva.com

https://www.tpy.fi/alu/lappi/

https://www.lanuti.fi/Nuorisotyon-ammattilaiset-etusivu/Lapin-nuorten-tyopajatoiminta

Facebook: Lapin ALU-koordinaattori Outi

Instagram: ALU-koordinaattori Outi