Yhteystiedot:

Meriva sr, Karjalahdenkatu 18, 94600 Kemi

HALLINTO

Toimitusjohtaja
Hilkka Halonen
Valtakatu 11-13, 94100 KEMI
p. 040 5663 447, hilkka.halonen@meriva.com

Henkilöstöpäällikkö
Eija Kujanpää
Valtakatu 27-29
p. 040 7399 302, eija.kujanpaa@meriva.com

TYÖYKSIKÖT

MERIVA AUTO JA METALLI
Asentajankatu 11, 94600 KEMI
Avoinna ma - pe klo 08:00 - 16:00
p. 040 3556 953 / 0400 696 873, metalli@meriva.com

MERIVA PESULA
Karjalahdenkatu 18, 94600 KEMI
Avoinna ma - pe klo 08:00 - 16:00
p. 040 3557 073, pesula@meriva.com

GOODWILL KEMI
Valtakatu 27 - 29, 94100 KEMI
Avoinna ma-pe, klo 09:00 - 17:00
p. 0400 565 347

MERIVA KOTIPALVELUT JA KULJETUS
monitarmo@meriva.com
p. 040 3557 197
PUHELINAIKA klo 08:00 - 12:00

MERIVA KIERRÄTYS JA KIERRÄTYSTAVAROIDEN VASTAANOTTO
Oklaholmankatu 2, 94700 KEMI
Avoinna ma – pe, klo 08:00 – 17:00
p. 040 3557 925, monitarmo_syvakangas@meriva.com

TUOTANTO- JA ALIHANKINTA / MARKKINOINTI
Tero Holland
Karjalahdenkatu 18, 94600 KEMI
p. 040 5707 599, tero.holland@meriva.com

YKSILÖVALMENNUS
Johtava yksilövalmentaja
Raisa Helin
Valtakatu 11 - 13, 94100 KEMI
p. 040 7284 572, raisa.helin@meriva.com

Yksilövalmentajat
Jukka Korhonen
Valtakatu 11 - 13, 94100 KEMI
p. 040 4871 215, jukka.korhonen@meriva.com

Saana Katainen

Valtakatu 11 - 13, 94100 KEMI

p. 040 5612 975, saana.katainen@meriva.com

Merja Kujala / nuoret
Valtakatu 11 - 13, 94100 KEMI
p. 040 7399 301, merja.kujala@meriva.com

Satu Herlevi / ryhmä- ja yksilövalmentaja / kuntouttava työtoiminta
p. 040 8655 273, satu.herlevi@meriva.com

 

HANKKEET

Sujuva - Maahanmuuttajan koulutuspolku Lapissa -hanke

Anna Mikkola Koulutusvalmentaja

p. 040 6354 867, anna.mikkola@meriva.com

Kemikammari
Riikka Vuoristo / sijainen Juha Tulkki
p. 040 3590 658, riikka.vuoristo@meriva.com / juha.tulkki@meriva.com

Susanna Ukonaho / sijainen Albina Brezguina

p. 040 1457 005, susanna.ukonaho@meriva.com / albina.brezguina@meriva.com

SOKU -hanke
Mikko Raappana
p. 040 7017 785, mikko.raappana@meriva.com

Nuorten Palvelut

Merja Kujala / nuoret

p. 040 7399 301, merja.kujala@meriva.com

Outi Hedemäki Hankekoordinaattori / Pohjoisen-Suomen ALU-koordinaattori
p. 040 5432 696, outi.hedemaki@meriva.com

https://www.tpy.fi/alu/lappi/

http://www.lanuti.fi/Nuorisotyon-ammattilaiset-etusivu/Lapin-nuorten-tyopajatoiminta

Facebook: Pohjoisen-Suomen ALU-koordinaattori Outi

Instagram: ALU-koordinaattori Outi

 

  Tulostettava kartta tästä linkistä